گزارش بازدید وب سایت :

کاربران آنلاین : ۷ نفر

تعداد بازدید های امروز : ۶۰۱ مورد

تعداد بازدید های کل : ۹۴۴۸۱۸ مورد

تقدیر قاضی القضات استان از اقدامات در حال انجام در دانشگاه علوم پزشکی استان

پنج شنبه ١١ آبان ١٤٠٢ ساعت ١٣:٠ ب.ظ   ( بازدید : 184 نفر )


 

 

 

تقدیر قاضی القضات استان از اقدامات در حال انجام در دانشگاه علوم پزشکی استان

 

 

تقدیر قاضی القضات استان از اقدامات در حال انجام در دانشگاه علوم پزشکی استان

رئیس کل دادگستری خراسان شمالی روز گذشته در برنامه‌ای نیم روزی از برخی پروژه های عمرانی در حوزه بهداشت و درمان استان بازدید کرد و ضمن اعلام ارزیابی مثبت خود از روند انجام کارها، از دانشگاه علوم پزشکی استان برای این اقدامات در حال انجام در راستای توسعه و ارتقا شاخص‌های سلامت تقدیر و تشکر کرد.

 

به گزارش وب‌دا، روز دوشنبه 8 آبان‌ماه 1402، در این بازدیدها که صادق اسپیدکار بازرس کل استان نیز حضور داشت، حجت‌الاسلام براتی‌زاده رئیس کل دادگستری استان با همراهی دکتر شاهین‌فر رئیس دانشگاه و جمعی از معاونان و مدیران دانشگاه، ابتدا در پایگاه ضمیمه مرکز محمدعلی پهلوان بجنورد حضور یافت؛ پروژه‌ای که در زیربنای 220 متر مربع، آماده بهره برداری است.


مرکز بهداشتی و درمانی محمد علی پهلوان دیگر پروژه‌ای بود که مورد بازدید رئیس کل دادگستری استان و بازرس کل استان قرار گرفت؛ پروژه‌ای با زیربنای 250 مترمربع و پیشرفت فیزیکی 90درصد.


در ادامه رئیس دادگستری استان و بازرس کل و همچنین رئیس دانشگاه علوم پزشگی استان راهی محل اجرای پروژه انبار غذا و دارو شدند و از نزدیک در جریان روند انجام کار در این پروژه قرار گرفتند. این پروژه  در زیربنای 1291 متر مربع در حال احداث است و با پیشرفت فیزیکی 65 درصدی همراه است.


در ادامه، مسئولان راهی محل اجرای پروژه آمفی تئاتر دانشگاه و هم چنین سلف سرویس دانشکده پرستاری بجنورد شدند و روند انجام این پروژه ها را نیز مورد ارزیابی قرار دادند. گفتنی است که پروژه های آمفی تئاتر دانشگاه و سلف سرویس دانشکده پرستاری به ترتیب 35 و 60 درصد پیشرفت فیزیکی دارند.


نمازخانه، کافی شاپ و بخش IPD بیمارستان امام حسن (ع) و... نیز از جمله مکان هایی بود که مورد بازدید رئیس دادگستری استان و بازرس کل استان قرار گرفت و مسئولان در ادامه در محل سالن جلسات بیمارستان امام حسن (ع)، نشستی صمیمی برگزار کردند.


رئیس کل دادگستری استان در این نشست با مثبت ارزیابی کردن این بازدیدها گفت: از بخشی از تلاش‌ها و اقدامات دانشگاه علوم پزشکی بازدید شد و هم به عنوان یک شهروند که دل در گرو توسعه استان داریم از مجموعه دانشگاه علوم پزشکی تشکر می کنیم و هم به عنوان مسئول، برنامه‌ها را دنبال کردیم و از اقدامات تشکر می کنیم.


حجت الاسلام براتی زاده ابراز کرد: دکتر شاهین‌فر مدیری توانمند و جهادی است که هم اشراف علمی به مسائل دارد و هم اشراف به برنامه ها دارد و خوشبختانه تیم جهادی و انقلابی نیز در کنار رئیس دانشگاه حضور دارند.


وی با بیان این که بسیار جای امیدواری است که بسیاری از پروژه ها به ثمر رسیده و با به ثمر رسیدن بقیه پروژه ها، شاهد بالا رفتن طراز استان در حوزه سلامت خواهیم بود، ادامه داد: این که در پیوست پروژه های عمرانی، پروژه های فرهنگی و دینی هم دیده شده است، جای تقدیر دارد.


وی خطاب به مدیران دانشگاه علوم پزشکی توصیه کرد که حداکثر دقت و احتیاط را انجام دهند که کاری خلاف قانون انجام نشود.


اسپیدکار بازرس کل استان نیز با تشکر از اقدامات انجام شده در دانشگاه علوم پزشکی استان ابراز کرد: خوشبختانه در استان و خصوصا در دولت دکتر رئیسی شاهد کاهش پرونده های کیفری هستیم.


رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان نیز گزارشی از روند اجرای پروژه های عمرانی حوزه بهداشت و درمان و همچنین پروژه های مختلف اجرا شده برای هوشمند سازی دانشگاه و ارائه خدمات مطلوب تر به مردم ارائه داد.


به گفته دکتر شاهین فر، دانشگاه علوم پزشکی استان با قوت به سمت اهداف پیش بینی شده یعنی هوشمند سازی دانشگاه، بین المللی سازی دانشگاه و مجازی سازی دانشگاه و تبدیل شدن به دانشگاه پیش رو در حال حرکت است.


وی همچنین از اقدامات در انجام شده برای راه اندازی واحد سلول درمانی در استان سخن گفت و با بیان این که بنا بر این است که طی 2 سال آینده در شاخص هایی که امکان آن وجود دارد، دانشگاه علوم پزشکی استان را به شاخص های کشوری برسانیم، تصریح کرد: نهضت ساخت و ساز در استان راه افتاده و تمامی واحدها مشغول ساخت و ساز و یا بهینه سازی در حوزه بهداشت و درمان و ارائه خدمات مطلوب تر به مردم هستند.


وی همچنین از خرید دستگاه ها و تجهیزات مختلف برای ارتقا خدمات حوزه بهداشت و درمان استان خبر داد و ادامه داد: تمامی 20 پروژه در حوزه هوشمندسازی دانشگاه، توسط مهندسان خود دانشگاه انجام شده است.

 

 


منبع : بیمارستان امام حسن (ع) بجنورد چاپ مطلب ارسال خبر به دوستان

رتبه بندی شما به مطلب فوق:


دیدگاه‌ها 0 نظر

این مطلب فاقد نظر می باشد.

جستجو
شهادت حضرت رقیه (س) (۱۴۹۴۶ بازدید)

برای مشاهده اوقات شرعی کلیک نمایید ...