گزارش بازدید وب سایت :

کاربران آنلاین : ۶ نفر

تعداد بازدید های امروز : ۱۲۰ مورد

تعداد بازدید های کل : ۲۶۰۸۰۳ مورد

اعتبار بخشی بیمارستان امام حسن (ع)

دوشنبه ٦ بهمن ١٣٩٩ ساعت ١٠:١ ق.ظ   ( بازدید : 155 نفر )


استانداردهای اعتباربخشی نسل چهارم؛ نقشه راه ارتقای سیستم درمانی است.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان طبق برنامه زمان بندی شده تیم کارشناسان ارزیابی استانداردهای اعتباربخشی نسل چهارم به منظور ارزیابی عملكرد بیمارستان بر اساس سنجه هاي ابلاغی وزارت بهداشت و درمان آموزش پزشكی در روزهای دوشنبه و سه شنبه 29 و 30  دی  ماه سال 99 از بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی امام حسن (ع) بازدید نمودند.

 

در ابتدای ورود ارزیابان اعتباربخشی، جلسه ای با حضور ریاست ، مدیران ارشد و تیم ارزیابی اعتباربخشی به سرپرستی جناب آقای دکتر کمالی فهیم ارزياب ارشد محترم اعتباربخشی، سركار خانم عرب اسدی ارزياب محترم بالينی و جناب آقای نوروزیان ارزیاب حوزه بهداشت از دفتر نظارت و اعتباربخشی امور درمان وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشكی و با همراهی نماینده سازمان بیمه سلامت ، خانم بهزادیان و جمعی دیگر از مسئولین بیمارستان برگزار شد.

 

خانم سنگ سفیدی مدیریت محترم بهبود کیفیت ضمن عرض خیرمقدم به ارزیابان محترم درخصوص فعالیت بیمارستان، ارتقای کیفیت خدمات، اجرای استانداردهای اعتباربخشی و همچنین اقدامات انجام شده توضیحاتی را بیان نمودند

 سپس ارزیابی محورهای استانداردهای اعتباربخشی توسط ارزیابان محترم مربوطه در واحدها و بخش های بیمارستان آغاز گردید. پایش و بررسی این مستندات به مدت ۲ روز به طول انجامید.

در پایان فرایند اعتباربخشی، در جلسه اختتامیه تیم ارزیابی کننده ضمن تمجید از همکاری و تلاش كاركنان در راستای استقرار استانداردهای اعتباربخشی و اقدامات صورت گرفته ، از حسن خلق و روحيه كار گروهی خانواده بيمارستان به عنوان شاخصه سازمانی ياد نمودند.

در این ارزیابی رتبه بندی بیمارستان براساس استانداردهای نسل چهارم اعتباربخشی انجام می پذيرد و نتیجه نهایی این ارزیابی در ابتدای سال 1400اعلام می شود.

شایان ذکر است طی دوره گذشته اعتبار بخشی ، بیمارستان امام حسن (ع) موفق به کسب درجه یک بین بیمارستان های سطح کشور شده است و ارائه نقطه نظرات دریافت کنندگان خدمات درمانی می تواند در بهبود کیفیت خدمات، کمک قابل توجهی نماید. به همین منظور شماره تماس 05831514142 آماده دریافت انتقادات، پیشنهادات و شکایات شما عزیزان است.

 

 


منبع : بیمارستان امام حسن (ع) بجنورد چاپ مطلب ارسال خبر به دوستان

رتبه بندی شما به مطلب فوق:


دیدگاه‌ها 0 نظر

این مطلب فاقد نظر می باشد.
جستجو
شهادت حضرت رقیه (س) (۲۸۲۱ بازدید)

برای مشاهده اوقات شرعی کلیک نمایید ...