گزارش بازدید وب سایت :

کاربران آنلاین : ۴ نفر

تعداد بازدید های امروز : ۳۶ مورد

تعداد بازدید های کل : ۲۰۸۹۲۸ مورد

عملکردمطلوب بیمارستان امام حسن (ع)در رابطه با کنترل بیماری کرونا

شنبه ١٩ مهر ١٣٩٩ ساعت ١٠:٥ ق.ظ   ( بازدید : 91 نفر )


رئیس مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به همراه تیمی از کارشناسان این مرکز با سفر به شهرستان های خراسان شمالی از تمامی اقدامات انجام پذیرفته در رابطه با کرونا بازدید و در جریان اقدامات صورت گرفته دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی قرار گرفت.

دکتر جنیدی  ضمن تقدیر از مدیریت درمان به ویژه ریاست بیمارستان سانتر کرونا و کارشناسان بهداشت محیط به منظور اقدامات خاص انجام شده یادآور شد: تلاش های بسیار زیادی در واحد تریاژ، تفکیک پسماندها و فاضلاب و ... انجام شده که بسیار رضایت بخش و نشانگر پیگیری مسئولان بوده که قابل تقدیر است.

دکتر جنیدی اظهار امیدواری و خاطرنشان کرد: خوشبختانه دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی به دلیل توان مدیریتی قوی پیک سوم را تجربه نکرده است و امیدواریم با همکاری و احساس مسئولیت همه واحدهای مرتبط و غیر مرتبط شاهد موفقیت های این دانشگاه و عبور از بحران کرونا باشیم.

رئییس دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی نیز در این جلسه ضمن تقدیر ویژه از حضور مسئولان وزارتخانه در شرایط بحرانی بیماری کووید 19 گفت: اقدامات حوزه بهداشت و اثر بخشی آن بسیار حایز اهمیت است .

دکتر سید احمد هاشمی میانگین سنی  83 درصد از مرگ ومیر ناشی از بیماری کووید 19 در خراسان شمالی را بالای 50 سال اعلام کرد و اظهار داشت: ترس بیش از حد مردم و مراجعه دیرهنگام یکی از مشکلات اساسی است که درمان را مشکل تر می کند.

 

 


منبع : بیمارستان امام حسن (ع) بجنورد چاپ مطلب ارسال خبر به دوستان

رتبه بندی شما به مطلب فوق:


دیدگاه‌ها 0 نظر

این مطلب فاقد نظر می باشد.
جستجو
شهادت حضرت رقیه (س) (۲۴۰۸ بازدید)

برای مشاهده اوقات شرعی کلیک نمایید ...